Wyślij zapytanie

Elegy Verso (Sunerzha)

Elegy Verso jest to kolejna nietypowa drabinko - suszarka w ofercie firmy Sunerzha. Podobnie jak inne modele tak i ten wykonany jest oczywiście ze stali nierdzewnej, na dodatek wysokiej jakości. Dzięki temu, użytkownik nie musi obawiać się o korozję czy inne zagrożenia związanie z pracą w takich pomieszczeniach jak np. łazienka.

 

Budowa

 

W tym modelu mamy do czynienia z dwoma rodzajami profili grzewczych - pierwszy z nich to proste, poziome rurki. Te drugie kształtem przypominają literkę „S”, a całość tworzy wręcz małą iluzję. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, iż to wszystko zrobione jest z zaledwie dwóch rur, ale oczywiście w rzeczywistości jest ich więcej.

 

Parametry techniczne

 

Gwarancja na grzejnik trwa przez dwadzieścia lat - to normalne dla tego producenta. Temperatura wody, która zasila model nie może być wyższa niż 105 stopni Celsjusza. Ciśnienie robocze w maksymalnym stopniu sięga 25 barów.

 

Kolorystyka

 

Elegy Verso występuje we wszystkich czterech wykończeniach, oferowanych przez markę Sunerzha. Standardowe to stal polerowana, natomiast dodatkowe to kameleon, czarna perła oraz złoto.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry