Wyślij zapytanie

Archibald chrom (Zehnder)

Lśniące, eleganckie wykończenie powierzchni, duża funkcjonalność i hipnotyzujący design. Grzejnik łazienkowy Zehnder Archibald chrom przypadnie do gustu tym, którzy od designu wymagają tak samo dużo, jak od funkcjonalności.

​Grzejnik z serii Studio Collection

Wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju – Zehnder Archibald chrom został wykonany z wysokiej jakości stali, giętej rury pozbawionej spoin o okrągłym przekroju, formowanej na kształt ścisłego szeregu wieszaków. Dzięki temu charakteryzuje się harmonijną, wizualnie lekką formą, która stanowi prawdziwą ozdobę wnętrza i idealne dopełnienie armatury. Choć na pierwszy rzut oka dekoruje pomieszczenie, nie można odmówić mu funkcjonalności; dzięki odpowiedniej konstrukcji służy także za wieszak na ręczniki domowników, a nawet suszarkę na drobne pranie. Wariant dostępny jest w w jednym rozmiarze, mierzącym 1230 mm wysokości i 525 mm szerokości.

​Eleganckie wykończenie powierzchni

Ta wersja grzejnika Archibald pokryta została wyrafinowaną powłoką chromowaną. Dzięki temu pozostaje uniwersalna, umożliwiając łatwe dopasowanie do niemal każdej kolorystyki i aranżacji, ale jednocześnie znacznie bardziej elegancka, niż standardowa i popularna wśród łazienkowych rozwiązań biel. Zdecyduj się na nią, jeśli chcesz dodać wnętrzu blasku.

​Wodne zasilanie z popularnym podłączeniem

Grzejnik łazienkowy Archibald chrom to wariant wodny, przeznaczony do podłączenia do instalacji centralnego ogrzewania za pomocą popularnego przyłącza 50 mm. Zapewnia moc (75/65/20) na poziomie 233 W; maksymalna temperatura jego pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, zaś dopuszczalne ciśnienie robocze – 12 barów. Posiada dwa złącza ½” dla zasilania i powrotu oraz odpowietrznik 1/4”.

​Komplet montażowy

Grzejnik Archibald chrom dostarczany jest wraz z kompletem do wygodnego montażu na ścianie. Produkt oraz akcesoria zapakowane są w bezpieczne opakowanie transportowe, zapobiegające uszkodzeniu.

Filtrowanie produktów: