Grzejniki pokojowe Purmo

 

Płytowe grzejniki z grupy Purmo Compact - klasyka i niezawodność

 

Produkty firmy PURMO odznaczają się na polskim rynku wysoką jakością wykonania i szybko zyskały na popularności - są doceniane i rozpoznawane przez klientów, instalatorów i sprzedawców.

Czytaj więcej: Grzejniki pokojowe Purmo

Promocja na grzejniki Luxrad!

Dbamy o to, aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna, dlatego mamy w swojej ofercie wielu różnych producentów grzejników. Jednym z nich jest ceniona i uznana Polska marka Luxrad, która produkuje i sprzedaje swoje wyroby z powodzeniem nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą.

Czytaj więcej: Promocja na grzejniki firmy Luxrad!

Grzejniki Sunerzha i darmowe zawory!

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo świetnej jakości grzejniki ze stali nierdzewnej od firmy Sunerzha. Tylko w naszym sklepie otrzymają Państwo promocyjną propozycję, która zawiera w sobie bezpłatną dostawę oraz dekoracyjny zestaw zaworów!

Czytaj więcej: Specjalna oferta na grzejniki marki Sunerzha!

Nowości marki Luxrad: Rebus i Optimus

Firma - jeden z wiodących polskich producentów grzejników – wprowadziła na rynek dwa nowe modele grzejników: Rebus i Optimus.

 

Czytaj więcej: Nowości marki Luxrad: Rebus i Optimus

Firma Vasco stale rozwija swój punkt handlowy i magazynowy w Legnicy, czego dowodem jest stała dostawa dwóch najbardziej popularnych produktów. Grzejniki Niva oraz Flatline od tej pory dostępne są praktycznie od ręki.

Czytaj więcej: Niva i Flatline dostępne od ręki!

Firma Instal Projekt posiada zróżnicowaną ofertę grzejników łazienkowych i dekoracyjnych. W związku z kolejną podwyżką ceny stali, potrzebnej do produkcji kaloryferów, klienci będą musieli zapłacić więcej.

Czytaj więcej: Podwyżka cen na grzejniki Instal Projekt

Podobnie jak wiele innych firm tak i my ulegliśmy zaletom portali społecznościowych i postanowiliśmy stworzyć nasz fanpage na najpopularniejszej stronie tego typu, czyli oczywiście Facebooku.

Czytaj więcej: Polub nas na Facebooku i zobacz mega promocje!

Wiosna to dobry czas, aby zaprezentować stworzone w pocie czoła nowe modele grzejników. Firma Vasco prezentuje nowy kaloryfer ze swojej sztandarowej serii Niva, który zainteresuje wszystkich, szukających ozdobnego modelu do swojej łazienki.

Czytaj więcej: Nowość w ofercie Vasco – Niva Bath!

Firma Enix poinformowała, że w związku z podwyżką cen stali, zmuszona jest podwyższyć żądane kwoty za grzejniki drabinkowe. Do końca miesiąca, istnieje możliwość zamówienia w niższej cenie.

Czytaj więcej: Podwyżka cen na grzejniki Enix

Form (FR) to najnowsza propozycja od polskiego producenta grzejników łazienkowych i dekoracyjnych Enix. Kaloryfer doda nutę świeżości w Twoim pomieszczeniu, co wpłynie na jego wizualne postrzeganie.

Czytaj więcej: Grzejnik Form (FR) – nowość od firmy Enix