Płytowe grzejniki z grupy Purmo Compact - klasyka i niezawodność

 

Produkty firmy PURMO odznaczają się na polskim rynku wysoką jakością wykonania i szybko zyskały na popularności - są doceniane i rozpoznawane przez klientów, instalatorów i sprzedawców.

Uwaga jest tu skupiona w szczególności na grzejnikach o płytowej konstrukcji, gdyż procentowy udział w ich sprzedaży jest wysoki, a zapotrzebowanie nadal duże. Marka szczyci się certyfikatem potwierdzającym produkcję najwyższej jakości produktów, jednocześnie opierając się na polityce realizowanej w zgodzie ze środowiskiem (certyfikat ekologiczny).

 

Płytowe grzejniki z grupy Purmo Compact
Płytowe grzejniki z grupy Purmo Compact

 

Purmo Compact to podstawowa linia grzejników – prostota i funkcjonalność w połączeniu ze stosunkowo niską ceną to atuty, dzięki którym produkt jest chętnie wybierany. Grzejniki tej grupy charakteryzują się uniwersalnością, będą pasować do każdego typu wnętrz pokojowych bądź kuchennych, o stylistyce zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Purmo Compact trafia do szerokiego grona klientów, a to za sprawą jego uniwersalności i mnogości dostępnych wymiarów.

Materiałem wykorzystywanym do produkcji grzejników Purmo Compact jest głęboko tłoczona blacha ze stali niskowęglowej. W ten oto sposób otrzymujemy standardowo wyglądający grzejnik pokojowy z osłoną boczną i górną typu grill.

Produkt wyróżniamy w trzech typach w zależności od sposobu przyłączenia do instalacji wodnej:

  • Purmo Compact - wyposażony jest w cztery boczne otwory przyłączeniowe w każdym z narożników, co daje możliwość jego bocznego podłączenia po prawej bądź lewej stronie.
  • Purmo Ventil Compact - występuje z podłączeniem dolnym lewostronnym bądź prawostronnym o rozstawie 50 mm
  • Purmo Ventil Compact M - jest odróżniany możliwością dolnego środkowego przyłączenia do instalacji o rozstawie 50 mm

Standardową kolorystyką tej linii produktów jest kolor biały, aczkolwiek producent daje opcję wyboru innej kolorystyki na specjalne zamówienie.

Długotrwała niezawodność produktów z grupy Purmo Compact potwierdzona jest 10-letnim okresem gwarancyjnym. Jest to propozycja dla osób, które cenią klasyczne rozwiązania.

 

Purmo Plan Compact – grzejniki dekoracyjne warte uwagi

 

Marka PURMO jest jedną z firm przodujących na polskim rynku w zakresie dostawy grzejników, zróżnicowanie ich produktów daje szerokie możliwości doboru odpowiedniego dla Ciebie konwektora. Linia Purmo Plan Compact jest w szczególności warta wspomnienia, gdyż wyróżnia się swoim designem na tle standardowych produktów – występuje w udoskonalonej formie wzorniczej.

 

Grzejniki Purmo Plan Compact
Grzejniki Purmo Plan Compact

 

Charakterystyczną cechą tej linii płytowych grzejników jest idealnie gładki front, który przełamuje tradycyjne rozwiązania i dodaje nowoczesności. Nietypowa, płaska forma będzie stanowić komponent dekoracyjny, wyróżniający się na tle standardowych rozwiązań, a jego dodatkowym atutem jest łatwość w utrzymaniu czystości.

Grzejniki z serii Purmo Plan Compact wykonane są ze stali niskowęglowej walcowanej na zimno. Mnogość wyboru rozmiarów to dodatkowy atut, dzięki któremu nie będziesz miał problemu dopasowania produktu do pomieszczenia w zależności od potrzeb.

Linia grzejników Purmo Plan Compact jest pogrupowana w zależności od sposobu przyłączenia do instalacji wodnej, wówczas z pewnością znajdziesz odpowiedni dla Ciebie typ podłączeniowy:

  • Purmo Plan Compact - wyposażony jest w cztery boczne otwory przyłączeniowe w każdym z narożników, co daje możliwość jego bocznego podłączenia po prawej bądź lewej stronie.
  • Purmo Plan Ventil Compact - występuje z podłączeniem dolnym lewostronnym bądź prawostronnym o rozstawie 50 mm
  • Purmo Plan Ventil Compact M – charakteryzuje się możliwością podłączenia poprzez dolny środkowy typ przyłączeniowy o rozstawie 50 mm

Jeżeli potrzebujesz zróżnicowania kolorystycznego, to producent daje taką możliwość - oprócz standardowego koloru białego, docelową barwę dobierzesz spośród palety kolorów specjalnych bądź RAL.

Długotrwała niezawodność produktów z grupy Purmo Compact potwierdzona jest 10-letnim okresem gwarancyjnym, zatem produkt posłuży Ci nienagannie przez wiele lat. Zakup grzejnika Purmo jest równoznaczny z satysfakcją i zadowoleniem.

 

Purmo Ramo Compact – grzejniki dekoracyjne warte uwagi

 

Poszukujesz grzejnika płytowego do pomieszczeń mieszkalnych, który spełni funkcje praktyczne, a zarazem stanowić będzie oryginalny element dekoracyjny ? Propozycja producenta PURMO z pewnością nie umknie Twojej uwadze. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji stalowych grzejników o wysokiej jakości i funkcjonalności, tym samym zapewniając doskonałą estetykę wykonania i mnogość dostępnych wzorów.

 

Grzejniki pokojowe Purmo Ramo
Grzejniki pokojowe Purmo Ramo

 

Prezentowana tu grupa produktów Purmo Ramo Compact stanowi idealną propozycję dla klientów oczekujących nowoczesnych i ciekawych w stylistyce form. Charakterystyczną cechą tej linii jest gładka powierzchnia płyty czołowej, wykończona subtelnymi przetłoczeniami w układzie poziomym. Taki design będzie tworzył wizualnie lekką bryłę, która nada pomieszczeniu dodatkowej nutki nowoczesności.

Linia grzejników Purmo Ramo Compact jest pogrupowana w zależności od sposobu przyłączenia do instalacji wodnej, wówczas z pewnością znajdziesz odpowiedni dla Ciebie typ podłączeniowy:

  • Purmo Ramo Compact - wyposażony jest w cztery boczne otwory przyłączeniowe w każdym z narożników, co daje możliwość jego bocznego podłączenia po prawej bądź lewej stronie.
  • Purmo Ramo Ventil Compact - występuje z podłączeniem dolnym lewostronnym bądź prawostronnym o rozstawie 50 mm
  • Purmo Ramo Ventil Compact M – charakteryzuje się możliwością podłączenia poprzez dolny środkowy typ przyłączeniowy o rozstawie 50 mm

Grzejniki Purmo wykonane są z blachy ze stali niskowęglowej, malowanej w standardzie na kolor biały. Za niewielką dopłatą, klient może spersonalizować produkt poprzez nadanie innej barwy z palety kolorów specjalnych i RAL.

Długotrwała niezawodność produktów z grupy Purmo Compact potwierdzona jest 10-letnim okresem gwarancyjnym, zatem produkt posłuży Ci nienagannie przez wiele lat. Zakup grzejnika Purmo jest równoznaczny z satysfakcją i zadowoleniem.