W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo świetnej jakości grzejniki ze stali nierdzewnej od firmy Sunerzha. Tylko w naszym sklepie otrzymają Państwo promocyjną propozycję, która zawiera w sobie bezpłatną dostawę oraz dekoracyjny zestaw zaworów!

Grzejniki Sunerzha i darmowe zawory!
Grzejniki Sunerzha i darmowe zawory!

 

Darmowy transport obowiązuje na terenie całej Polski, dzięki czemu nie ma potrzeby obawiać się żadnych dodatkowych kosztów. Jest to unikatowa oferta, której na próżno mogą Państwo szukać gdzie indziej. Wystarczy, że składając zamówienie przez nasz sklep podasz właściwy adres.

 

Jakby tego było mało do każdego kaloryfera dodajemy za darmo specjalny, ozdobny, chromowany zestaw zaworów! Dobieramy go wedle podłączenia i do podłączeń o rozstawie 50 mm jest to zestaw Twins, do dolnych Vision, a do bocznych zestaw Royal. Co musimy wiedzieć przed wysyłką? Przede wszystkim należy dobrać rodzaj złączek, jakie mają znajdować się w zestawie. Można wybierać pomiędzy adapterami na rury alupex o średnicy 16x2 czy rurki miedziane 15 mm.

Zestaw zaworów Vision All in One
Zestaw zaworów Vision All in One
Zestaw zaworów Twins All in One
Zestaw zaworów Twins All in One
 

Do tego, przy podłączeniu 50 mm oraz dolnym należy wskazać, która z dwóch rurek jest zasilająca tzn. dzięki lewej czy prawej ciepła woda dostaje się do kaloryfera. Głowica w zaworze Twins montowana jest przy rurce powrotnej, natomiast w przypadku Vision oraz Royal jest ona umiejscowiona na zasilaniu instalacji.

 

Nasza oferta jest jedyna w skali całej Polski i grzech z niej nie skorzystać!