Wyślij zapytanie

Flow Form chrom (Zehnder)

Trzy rozmiary, pozioma konstrukcja stojąca, doskonała wydajność i odważny design – grzejnik dekoracyjny Flow Form Chrom stworzony przez markę Zehnder to estetyczne źródło jednolitego ciepła, stanowiące jednocześnie prawdziwą ozdobę wnętrza.

Rozwiązanie dla zwolenników industrialnego designu

Flow Form Chrom to odważna i zdecydowana forma, która wspaniale dopełni aranżacje typu loft, artystyczne wnętrza i duże, minimalistyczne przestrzenie. Podkreśli wyjątkowość każdego pomieszczenia bez przytłaczania go; swoim wzornictwem przywodzi na myśl popularne niegdyś grzejniki obecne w niemal wszystkich instytucjach publicznych, szkołach i klatkach schodowych – przypadnie Ci więc do gustu, jeśli należysz do fanów oldschoolowych rozwiązań estetycznych. Ma stojącą formę i jest bardzo niski, dzięki czemu nie przytłacza otoczenia, znakomicie się w nie wkomponowując.

Trwała powłoka galwaniczna

Grzejnik Zehnder pokryty jest trwałą i odporną na zarysowania powłoką galwaniczną. Wykończenie to subtelnie dodaje elegancji całej konstrukcji oraz swojemu otoczeniu, połyskując w świetle. Chrom nie traci jednak na uniwersalności tak samo jak standardowe, białe powierzchnie, możesz więc zamontować go w pomieszczeniu o niemal każdej kolorystyce.

Duża powierzchnia grzewcza – imponująca moc

Specjalna konstrukcja grzejnika obejmująca cienkie lamele rozłożone spiralnie wokół rur skutkuje naprawdę dużą powierzchnią grzewczą, dzięki czemu możesz liczyć na maksymalnie efektywną pracę przez cały sezon. Flow Form Chrom posiada dwa złącza ½” dla zasilania i powrotu oraz odpowietrznik ½”. Jego dopuszczalne ciśnienie robocze wynosi 10 barów, a maksymalna temperatura pracy – 95 stopni Celsjusza.
Łatwy montaż zapewniają dołączone do zestawu konsole stojące; całość zapakowana jest bezpiecznie w specjalne opakowanie transportowe.

Grzejnik dekoracyjny Flow Form Chrom:

Wysokość (mm)

Szerokość (mm)

Moc 75/65/20 W
190 1000 346
190 1500 513
190 2000 706

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Wyczyść filtry