Wyślij zapytanie

Intra Chrom (Terma)

Grzejnik chromowany Intra jest to ozdobny model pokojowy, którego warstwa wizualna wykracza poza standardy „zwyczajnego” kaloryfera. W tym wypadku mamy do czynienia z konstrukcją opartą o dwa poziome kolektory połączone poprzez pionowe profile grzewcze.

 

Te pierwsze są prostokątami o wymiarach 30 x 40 mm, natomiast te drugie to kwadraty o wielkości sięgającej 20 x 20 mm. Podłączenia hydrauliczne opierają się o dolne przyłącza - standardowe oraz 50 mm na środku, po prawej lub po lewej. Grzejnik można wyposażyć np. w wieszaki Zip V, dzięki którym możliwe będzie odwieszanie np. mokrej kurtki.

 

Intra nie może być zasilana przez grzałkę elektryczną, co wynika oczywiście z budowy modelu. Polecamy zastosować zawór termostatyczny, aby móc podłączyć głowicę termostatyczną. Pozwoli ona na odpowiednio dopasowanie temperatury.

 

Gwarancja na model trwa 8 lat w przypadku szczelności i 3 jeśli chodzi o powłokę galwaniczną. Maksymalna temperatura pracy i maksymalne ciśnienie robocze to odpowiednio 95 stopni Celsjusza i 0,8 MPa.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Producent
Wyczyść filtry