Wyślij zapytanie

Aurora z lustrem (Luxrad)

Czy zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób sprytnie i nieinwazyjnie powiększyć pomieszczenie? Projektanci marki Luxrad mają na to doskonały, szybki i efektowny sposób – wyposażyli grzejniki Aurora w duże, lustrzane tafle. Pozwala to nie tylko na wspomniane wyżej, optyczne powiększenie wnętrza, ale również rozjaśnienie go, czy zaoszczędzenie miejsca – dzięki połączeniu grzejnika z lustrem, wykorzystujemy jedynie połowę powierzchni ściany, potrzebnej do dwóch, oddzielnych elementów.

 

Modele Aurora składają się z pionowych profili grzewczych, wyróżniających się na tle konkurencji kształtem przekroju: ten jest trójkątny, co samo w sobie nadaje całości odrobiny futurystycznego efektu.

 

Informacje techniczne

 

Maksymalne ciśnienie robocze Aurory wynosi 10 bar, zaś dopuszczalna temperatura jej pracy – 95 stopni Celsjusza. Podłączana jest przyłączem dolnym o rozstawie równym 50 mm, umieszczonym centralnie, z lewej, lub z prawej strony; średnica poziomych kolektorów wynosi 30 mm, wymiary przekroju profilu: 30 mm x 90 mm x 20 mm. Cała konstrukcja wykonana jest ze stali niskowęglowej, lakierowanej proszkowo na jeden z kolorów standardowych (antracyt, biel) lub któryś z odcieni specjalnych.

 

Aurora z lustrem produkowana jest w dwóch wersjach, które umożliwią klientowi idealne dopasowanie do wnętrza: standardowej, naściennej, oraz takiej, której budowa jest lekko wypukła (Aurora gięta z lustrem), przez co intrygująca i bardziej przestrzenna.

 

Grzejniki objęte są pięcioletnią gwarancją producenta.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry