Wyślij zapytanie

Bart (Terma)

Bart to żeliwny grzejnik, który stanowi najbardziej wyważony model z tej kategorii produktów z portfolio firmy Terma. Cechą wyróżniającą kaloryfer jest neutralny, ale jednocześnie bardzo estetyczny wygląd, dzięki czemu można dopasować go do wielu pomieszczeń. Warto poświęcić kilka słów jego warstwie wizualnej, bowiem każde żeberko tworzone jest indywidualnie, a dzięki zastosowaniu najnowszych technologii wszystko jest idealnie wyważone. Każdy element jest dodatkowo oddawany ręcznej obróbce, dzięki czemu mamy do czynienia z wysokiej jakości produktem.

 

Dodatkowo, dzięki bogatej gamie dostępnych kolorów można precyzyjnie zaadaptować go do indywidualnych potrzeb. Poza serią RAL, Terma udostępnia specjalną paletę przeznaczoną tylko i wyłącznie do żeliwnych grzejników i polecamy zwrócić szczególną uwagę na to, co się w niej znajduje. Bart wyposażony jest w podłączenie boczne czterootworowe, dzięki któremu można skorzystać z takich przyłączy jak:

  • boczne lewe
  • boczne prawe
  • krzyżowe z zasilaniem z lewej
  • krzyżowe z zasilaniem z prawej
  • dolne boczne

Żeliwny grzejnik Bart z racji materiału z jakiego został wykonany jest odporny na korozję. Możesz być spokojny o jego działanie - będzie z powodzeniem oddawał ciepło użytkownikom przez wiele lat. Dodatkową zaletą tego modelu jest fakt, że jego głębokość wynosi zaledwie 70mm/120mm (wolnostojący/naścienny), a to bardzo mało jak na grzejnik żeliwny.

 

W zestawie z kaloryferem znaleźć można pasy do przenoszenia, zawiesia mocujące (haki) oraz odpowietrznik. Maksymalna temperatura pracy wynosi 95 stopni Celsjusza, natomiast ciśnienie robocze sięga 1000 kPa.

 

Uwagi: Kolor Primer to jedynie farba podkładowa - kolor należy nanieść na grzejnik we własnym zakresie. Jeśli wielkość grzejnika przekracza 13 żeberek, do jego montażu potrzebny jest klucz, dostępny u producenta do wypożyczenia za kaucją.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Kategorie
Wyczyść filtry