Wyślij zapytanie

Ductor (Luxrad)

Do jednych z najbardziej nietypowych grzejników dekoracyjnych produkowanych przez firmę Luxrad Polska Mazur i Wspólnicy Sp. J. z pewnością zaliczyć można model DUCTOR. O jego innowacyjności i części wyróżniającej go na tle pozostałych kaloryferów świadczy osłona wykonana z lakierowanej proszkowo stali, w której laserowo powycinane są rzędy kwadratowych otworów. Osłona następnie jest wklejana na grzejnik tak, aby stanowić ciekawą, spójną całość. Idealnie sprawdzi się w każdego rodzaju pomieszczeniu, w którym nie tylko będzie pełnić funkcję grzewczą, lecz także ozdobną. Swym niebagatelnym wizerunkiem w każdym z pomieszczeń stworzy spójną całość i stworzy niespotykany klimat.

 

Użytkownik dodatkowo posiada do wyboru kolor kupowanego grzejnika dekoracyjnego spośród standardowych takich jak biały (RAL 9003) lub antracyt (RAL 7016), gdzie nie będzie konieczne uiszczenie dodatkowej opłaty. Jednak producent przewidział sytuację, w której klient będzie zainteresowany zakupem produktu w innym kolorze. I dlatego umożliwił potencjalnemu klientowi, iż po uiszczeniu dodatkowej opłaty możliwość wyboru koloru zamawianego kaloryfera spośród wszystkich z palety barw RAL oraz kolorów specjalnych. Dodatkowo atutem modelu Ductor jest wybór jego wielkości i tu użytkownik posiada do wyboru standardową wysokość spośród: 1500 lub 1800 mm i szerokość: 430 lub 550 mm. Jednak jeśli użytkownik potrzebuje grzejnik w innych wymiarach to istnieje możliwość wykonania pod specjalne zamówienie.

 

Grzejnik DUCTOR zbudowany jest z poziomych kolektorów o kształcie okrągłym o średnicy 30 mm, które zostały ze sobą połączone kwadratowymi pionowymi profilami grzewczymi o wymiarach 30 x 30 mm. Maksymalna temperatura kaloryfera osiąga do 95 stopni Celsjusza, natomiast maksymalne ciśnienie wynosi 10 bar. Producent oferuje wersję wodno-elektryczną lub elektryczną, gdzie podłączenie do instalacji zamontowane jest do dołu w orientacji centralnej.

2555,94 zł
2300,35 zł
3141,42 zł
2827,28 zł
3061,47 zł
2755,32 zł
3772,41 zł
3395,17 zł

Filtrowanie produktów:

Kategorie
Producent
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Wyczyść filtry