Wyślij zapytanie

Folio Hybrid (Zehnder)

Dwa systemy grzewcze dla jeszcze lepszej efektywności pracy – grzejnik łazienkowy Folio Hybrid stworzony przez Zehnder zatroszczy się o komfort domowników, idealnie dopasowując do ich potrzeb.

Nowoczesna, szklana płyta


Płytowy Folio Hybrid wyróżnia się na tle konkurencji swoją unikalną, łagodną linią z zaokrąglonymi rogami i delikatnymi obłościami, a także niezwykle małą głębokością, dzięki której nie przytłacza pomieszczenia. Przyciąga wzrok dzięki całkowicie zamkniętej, szklanej powierzchni w czarnym lub białym kolorze – idealnie gładka tafla świetnie odnajdzie się w otoczeniu minimalizmu, a dostępność w czterech rozmiarach pozwala na perfekcyjne dopasowanie do metrażu i potrzeb. Standardowa dostawa obejmuje chromowany uchwyt na ręczniki (dwa uchwyty dla wysokości 1796 mm).

Innowacyjna konstrukcja


Grzejnik Folio Hybrid łączy w sobie dwa systemy, dzięki czemu pracuje jeszcze wydajniej, niezależnie od sezonu grzewczego. Jego zewnętrzną część podłącza się do instalacji centralnego ogrzewania. Wyposażono ją w miedziany element grzewczy w konstrukcji aluminiowej przypominającej plaster miodu, a całość otoczono naturalnym grafitem ekspandowanym – świetnie przewodzącym ciepło, odpornym na starzenie. Wewnętrzną część stanowi folia grzewcza umieszczona między dwiema szklanymi płytkami o grubości 4 mm.

Perfekcyjne połączenie systemów grzewczych


Obecność dwóch systemów grzewczych w niepozornej konstrukcji Folio Hybrid pozwala na zapewnienie przyjemnego, jednorodnego ciepła i szybkie suszenie tkanin. Możesz programować jego pracę dzięki timerowi na 30, 60 lub 90 minut.

Folio Hybrid – dane techniczne:

  • dwa złącza ½” dla zasilania i powrotu – środkowe 50 mm,
  • odpowietrznik ½”,
  • dopuszczalna temperatura pracy: 80 stopni Celsjusza,
  • maksymalne ciśnienie robocze: 6 barów,
  • zintegrowany element grzejny z przewodem z wtyczką,
  • elektryczny element grzejny z bezpiecznego szkła,
  • w zestawie komplet montażowy w odpowiednim kolorze.

Folio Hybrid – dostępne rozmiary:

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Mocc 75/65/20 (W) Moc (elektr.) W
1476 535 514 100
1476 535 514 100
1796 540 648 100
1796 540 648 100

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry