Wyślij zapytanie

Heatwave (Jaga)

Grzejnik Heatwave to unikalne połączenie sztuki i funkcjonalności. Jest on wykonany z modułów, które pozwalają na stworzenie grzejnika o różnej wielkości, od 1 do 6 modułów. W zależności od wybranej wielkości grzejnik dostarczany jest w kilku elementach – od 1 do 4.

Wykonany jest on ze specjalnie przygotowanego kompozytu powlekanego lakierem odpornym na zarysowania i oddziaływanie promieni UV. Standardowo grzejnik wykonywany jest w kolorach czarny mat i szary, pozostałe kolory dostępne są na zapytanie.

Grzejnik Heatwave to nie tylko wyjątkowy styl ale również wydajność grzewcza na wysokim poziomie, która została osiągnięta dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych materiałów i dużej powierzchni oddawania ciepła wynikającej z jego kształtu.

Grzejnik sprzedawany jest w zestawie zawierającym dedykowany zawór przyłączeniowy do połączenia grzejnika z instalacją co.

Ogromną zaletą grzejnika Heatwave jest możliwość bardzo swobodnego montażu grzejnika na ścianie, grzejnik może być ułożony pod dowolnym kątem.

Filtrowanie produktów:

Kategorie
Producent
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Wyczyść filtry