Wyślij zapytanie

Iguana Circo Wall (Jaga)

Kolekcja grzejników Iguana

Cała kolekcja grzejników z serii Jaga Iguana jest inspirowana rysunkiem słońca. Pionowe profile grzewcze mają przekrój trójkąta, o wierzchołku skierowanym w stronę pomieszczenia. Modele z tej serii dostępne są w wersji naściennej, narożnej, wolno stojącej i do obudowania filarów. Poza zastosowaniem nietypowych, trójkątnych profili grzejniki Iguana wyróżniają się zastosowaniem skomplikowanego systemu niemal niewidocznych kolektorów.

Iguana Circo Wall - półokrągły grzejnik dekoracyjny

Grzejnik w wersji Iguana Circo Wall jest wersją przeznaczoną do montażu naściennego o półokrągłej budowie – grzejnik tworzy w rzucie od góry obraz „połówki słońca” z promieniami skierowanymi w kierunku pomieszczenia.

Grzejnik wykonywany je z przyłączem dolnym środkowym o rozstawie 50 mm. Kolorami standardowymi dla tego modelu są Traffic White i Sanblast Grey, inne kolory z palety barw Jaga dostępne na zamówienie. Na standardowym wyposażeniu grzejnika znajdują się dwa chromowane odpowietrzniki i zestaw montażowy.

Dodatkową zaletą grzejników Iguana Circo Wall jest dostępność dedykowanych akcesoriów, takich jak półka w wersji szerokiej i wąskiej, stolik i praktyczny reling z haczykami (wieszakami).

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry