Wyślij zapytanie

Maximo (Luxrad)

MAXIMO - model oferowany przez renomowaną firmę Luxrad Polska Mazur i Wspólnicy charakteryzuje się niezwykłą prostotą i nowoczesnym designem. Projektant łącząc trójkątne profile z kwadratową ramą uzyskał kompromis pomiędzy prostym stylem, a nowoczesną formą. 

 

Świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, gdyż jego zachowawczy charakter w sposób subtelny, lecz jednocześnie niezwykły dopełni każde z wnętrz.
Warto zauważyć, iż grzejnik dekoracyjny jakim jest MAXIMO dostępny jest w wersji wodno – elektrycznej lub elektrycznej. Dzięki temu użytkownik może w każdej chwili szybko ogrzać pomieszczenie nawet poza sezonem grzewczym – wystarczy tylko podłączyć do prądu. Jego wygląd opiera się na "ramie" zbudowanej z kwadratowych kolektorów w kształcie prostokąta, gdzie wewnątrz umiejscowione są w równych od siebie odstępach pionowe profile grzewcze w kształcie trójkątów o wymiarach 30 x 30 x 20 mm. Dzięki wykorzystaniu różnych kształtów projektant nadał grzejnikowi bardziej subtelny i nowoczesny wygląd.


Ponadto projektant zaoferował klientom wybór wersji spośród poziomej lub pionowej, dzięki czemu umożliwił w większym stopniu dostosowanie kaloryfera do posiadanej przestrzeni. Użytkownik również, aby dopasować oferowany produkt do własnych preferencji posiada możliwość wyboru koloru zamawianego grzejnika spośród całej gamy barw z palety RAL oraz kolorów specjalnych. Dodatkowo istnieje szeroki wachlarz wymiarów standardowych, gdzie z pewnością każdy znajdzie wymiary odpowiadające własnym potrzebom. Jednak jeśli ktoś potrzebuje inne wymiary to bez problemu istnieje możliwość wykonania wymiarów niestandardowych.

 

Specyfikacja grzejnika dekoracyjnego MAXIMO:


• Maksymalne ciśnienie robocze wynoszące do 10 bar;
• Maksymalna temperatura do 95 stopni Celsjusza;
• 6 lat gwarancji producenta ( przy zakupie zaworów u producenta dodatkowe 2 lata gwarancji);
• Dostępna wersja elektryczna lub wodno-elektryczna;
• Występuje w wersji poziomej lub pionowej;
• Podłączenie standardowe dolne zamontowane centralnie (opcjonalnie możliwe zamontowanie z prawej lub lewej strony).

 

Dodatkowo polecane zawory typu:


• prosty;
• kątowy;
• zespolony.

Filtrowanie produktów:

Kategorie
Producent
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Wyczyść filtry