Wyślij zapytanie

SISI (Instal Projekt)

Grzejnik Sisi to zupełna nowość w ofercie marki Instal Projekt. Udowadnia ona, że modele płytowe pozostają już czymś więcej, niż wariantami z płaską, jednolitą i gładką powierzchnią, ale wyposażone są również w odpowiednie funkcje, które dodają im praktyczności.

Co wyróżnia grzejnik Sisi?

Front Sisi to płyta, w której wycięto poziome, wąskie otwory. Nie tylko dodają one całości intrygującego charakteru, ale również stanowią podstawę do wyposażenia Sisi w wieszaki na ręczniki - dyskretne i pozwalające na dowolną aranżację. Nic więc dziwnego, że Sisi nazwana została przez producenta „księżniczką, która wpasuje się w każde wnętrze”.

Informacje techniczne

Model wykonany został przy wykorzystaniu technologii lasercut, umożliwiającej najwyższą precyzję; przystosowany jest też do współpracy z grzałką elektryczną, dzięki czemu zapewni wnętrzu optymalną temperaturę przez cały rok. Standardowe podłączenie dolne środkowe o rozstawie osi 50 mm ułatwi instalację. Maksymalne ciśnienie robocze Sisi wynosi 1,0 MPa, zaś dopuszczalna temperatura pracy - 95 stopni Celsjusza.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry