Wyślij zapytanie

Archibald chrom elektryczny (Zehnder)

Archibald elektryczny chrom – wyjątkowy grzejnik łazienkowy marki Zehnder stworzony przez Leo Salzedo. W niepowtarzalny sposób łączy w sobie nowoczesną technologię, unikalny design i ogromną dozę funkcjonalności.

​Oryginalna konstrukcja, najwyższa jakość wykonania

Grzejnik Archibald elektryczny chrom został wykonany z wysokiej jakości stali pozbawionej spoin. Dzięki temu jego powierzchnia jest idealnie gładka, zyskując nie tylko walory estetyczne, ale i ułatwiając codzienne utrzymanie w czystości – co jest szczególnie ważne w łazienkowych przestrzeniach. Swoją niezwykłą, pozbawioną ostrych krawędzi formę zawdzięcza konstrukcji z giętej rury, ułożonej na kształt połączonych ze sobą w rzędzie wieszaków. Stanie się więc prawdziwym urozmaiceniem wnętrza i typowej armatury, ale i miejscem idealnym do wieszania wilgotnych ręczników i suszenia prania. Jest dostępny w uniwersalnym rozmiarze: mierzy 1230 mm wysokości i 525 mm szerokości.

​Eleganckie, ponadczasowe wykończenie powierzchni

Grzejnik pokryty jest wyrafinowaną, lśniącą w świetle powłoką chromowaną. jest więc uniwersalny pod kątem pozostałej kolorystyki aranżacji, ale jednocześnie wprowadza do niej znacznie więcej smaku i stylu, niż standardowe lakierowanie na kolor biały.

​Specyfikacja techniczna – elektryczne zasilanie

Grzejnik Archibald elektryczny chrom to idealny wybór dla wszystkich, którzy nie chcą dopasowywać się do sezonu grzewczego. Zupełnie od niego niezależny model zapewni wnętrzu błyskawiczne, jednolite ciepło zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba, osiągając moc 200 W. Posiada zintegrowany element grzejny znajdujący się po lewej stronie grzejnika, oraz dedykowany przewód o długości 1200 mm z wtyczką.

W zestawie z grzejnikiem Archibald elektryczny chrom znajduje się także dopasowany kolorystycznie komplet do montażu naściennego. Całość zapakowana jest w bezpieczne opakowanie transportowe.

Filtrowanie produktów:

Producent
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Wyczyść filtry