Wyślij zapytanie

Archibald elektryczny (Zehnder)

Wysoka moc, jednolite ciepło i błyskawiczne suszenie ręczników – grzejnik Zehnder z linii Studio Collection – Archibald elektryczny – stworzony przez Leo Salzedo wyróżnia się swoim designem i funkcjonalnością na najwyższym poziomie.

​Estetyczny, jedyny w swoim rodzaju

Archibald elektryczny zachwyci nie tylko tych, którzy oczekują funkcjonalności na poziomie drabinki łazienkowej, ale również wszystkich zwolenników pełnego klasy wzornictwa. Został wykonany z giętej, wysokogatunkowej rury stalowej pozbawionej spoin – cała kompozycja ma formę połączonych ze sobą w pionie wieszaków. Co jednak najważniejsze, umożliwia bardzo praktyczne wykorzystanie: świetnie sprawdza się w roli suszarki na ręczniki i pranie, idealnie komponując się z charakterystycznym, łazienkowym wystrojem. Archibald elektryczny jest dostępny w jednym rozmiarze, mierzącym 1230 mm wysokości i 525 mm szerokości.

​Dopasuj go do wystroju wnętrza

Archibald elektryczny to grzejnik, który pozwala na idealne dopasowanie do aranżacji i wystroju pomieszczenia. Może bowiem zostać zamówiony zarówno w klasycznej i ponadczasowej wersji białej (RAL 9016), jak i wszystkich pozostałych kolorach, oferowanych przez markę Zehnder. Zależnie od preferencji, uczynisz z niego odważny lub dyskretny dodatek do pomieszczenia. Jego powierzchnia lakierowana jest proszkowo, wyróżniając się doskonałą trwałością.

​Nowoczesne zasilanie elektryczne

Zapomnij o uciążliwych przerwach w ogrzewaniu łazienki, zapewniając sobie źródło ciepła przystosowane do całorocznego użytkowania. Archibald elektryczny może działać zawsze wtedy, gdy jest potrzebny, szybko rozprawiając się z wilgotnymi ręcznikami i dbając o optymalną temperaturę w czasie kąpieli. Posiada zintegrowany element grzejny umieszczony po lewej stronie i wyposażony jest w przewód o długości 1200 mm z wtyczką. Jego moc osiąga 200 W.

​Dostawa standardowa

W bezpiecznym, chroniącym urządzenie w czasie transportu opakowaniu znajdziesz także pełny komplet, umożliwiający bezproblemowy montaż naścienny.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry