Wyślij zapytanie

Deseo Verso (Zehnder)

Grzejnik łazienkowy Zehnder Deseo Verso pozwoli Ci zaprowadzić ład w pomieszczeniu, doskonale uzupełniając nowoczesną aranżację. Jest funkcjonalny, niezwykle estetyczny, a co najważniejsze – dba o przyjemne ciepło wnętrza przez cały rok.

Czym się wyróżnia?

Deseo Verso to elegancki w swej prostocie grzejnik płytowy, w niczym nie przypomina jednak popularnych modeli dostępnych na rynku. Produkowany w dwóch rozmiarach wyposażony jest w całkowicie szklany front, który zależnie od swojego gustu możesz zamówić w kolorze białym, czarnym, lub z wyrafinowanym wykończeniem lustrzanym. Front jest jednocześnie powierzchnią grzewczą na podczerwień, a ponadto – skrywa za sobą wysuwane do boku (w lewą lub prawą stronę, zależnie od potrzeb) wieszaki na ręczniki, które schowane za konstrukcją grzejnika nie zaburzają jego harmonijnej kompozycji. Mniejszy wariant dostępny jest z jednym wieszakiem, większy zaś z dwoma, w każdym przypadku wykonane są one z polerowanej stali szlachetnej.

Nowoczesne zasilanie elektryczne

Zapomnij o uciążliwości dopasowywania się do sezonu grzewczego i postaw na grzejnik, który pozwala na dogrzewanie pomieszczenia przez cały rok. Deseo Verso to model zasilany elektrycznie, podłączany za pomocą przewodu zasilającego o długości 1,8 m z wtyczką. Pozwoli Ci znacznie podreperować domowy budżet dzięki ekonomicznej pracy: zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej w trybie czuwania i funkcję wykrywania otwartego okna. Dzięki dołączonemu do kompletu sterownikowi na podczerwień dopasujesz jego pracę do rytmu swojego życia, korzystając między innymi z trybu manualnego, programów tygodniowych, timera i funkcji ochrony przed mrozem.
Napięcie zasilania 230 V; stopień ochrony IP 45.

Wyposażenie standardowe

Oprócz grzejnika Deseo Verso w zestawie znajdziesz także komplet do montażu naściennego i dystanse ścienne umożliwiające dopasowanie odległości, a także praktyczny klips na kabel – z wariantem lustrzanym również uchwyt ścienny.

 

Dostępne rozmiary:

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Moc (W)
1500 475 600
1750 475 750

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry