Wyślij zapytanie

EOS Electro (Instal Projekt)

Grzejnik EOS Electrico to nowoczesny grzejnik wykonany przez polskiego producenta Instal Projekt. EOS można nazwać w pełni inteligentnym domem za sprawą jego wyjątkowego sterowania, które oprócz klasycznej manualnej możliwości ma również zdalne.

Przy tworzeniu EOS firma Instal Projekt nie zapomniała o estetyce i tutaj wyszła z całkiem ciekawymi rozwiązaniami jak wykorzystać płaską powierzchnię. Przednia płyta grzewcza w swojej standardowej posiada funkcjonalne lustro idealne do łazienek i przedpokoi. Innymi rozwiązaniami stawiającymi bardziej na elegancje są szyby w kolorach białym i czarnym, takie wykończenia najlepiej odnajdą się w modnych salonach oraz pokojach. Dodatkowo istnieje możliwość kupna relingu dla tego modelu, aby posłużył jako suszarka do ręczników.

Sterowanie grzejnikiem:

  • Manualny – po prawej stronie grzejnika znajduje się przełącznik do włączania i wyłączania grzejnika. Gdy osiągnie on temperaturę 70°C, zasilanie zostaje odcięte, a następnie podane, gdy spadnie.
  • Programator bezprzewodowy – grzejnik sterowany jest przy pomocy sterownika, aby osiągnąć dowolną temperaturę. Dodatkowo ma funkcję harmonogramu, która ustawia temperaturę o wybranych porach.
  • Programator bezprzewodowy i aplikacja – grzejnik oprócz opisanego wcześniej sterownika może być sterowany przy pomocy aplikacji w dowolnym urządzeniu mobilnym. Innowacyjnością tutaj jest funkcja Smart Home, która łączy się z systemem inteligentnego domu.
Wysokość mm Szerokość mm Głębokość mm Moc W
1206 386 45 400
1606 486 45 630
1806 576 45 1330

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry