Wyślij zapytanie

Flow Form chrom elektryczny (Zehnder)

Grzejnik dekoracyjny Flow Form Chrom elektryczny to stworzony przez markę Zehnder odważny model o surowym charakterze. Niezwykle designerski, maksymalnie wydajny, a przy tym trwały i dostępny w aż trzech wersjach rozmiarowych.

Designerska forma i najwyższa jakość wykonania

Grzejnik Flow Form Chrom elektryczny to model dla wszystkich zwolenników surowych, industrialnych rozwiązań i wielbicieli oldschoolowego charakteru. Swoją konstrukcją przypomina warianty powszechne niegdyś w publicznych przestrzeniach – projektanci Zehnder „odświeżyli” nieco kultową formę, tworząc odważną, designerską propozycję idealną do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. Przeznaczony do montażu stojącego (na dołączonych do kompletu konsolach) Flow Form Chrom elektryczny nie zajmuje jednocześnie zbyt dużo miejsca, dzięki swojej niskiej budowie i proporcjom. Trzy rozmiary pozwolą Ci wybrać idealne rozwiązanie do każdego metrażu.

Elegancja wykończenia powierzchni

Grzejnik Zehnder pokryty jest powłoką galwaniczną, która nadaje jego powierzchni subtelnego, jednolitego blasku. Wspaniale odbija światło i dodaje wyrafinowania całemu otoczeniu, jednocześnie nie odbierając grzejnikowi uniwersalności – umożliwia dopasowanie do niemal każdej kolorystyki pomieszczenia.

Duża powierzchnia grzewcza i całoroczne działanie

Konstrukcja grzejnika bazuje na cienkich lamelach ułożonych spiralnie wokół elementów grzewczych, dzięki czemu gwarantuje doskonałą wydajność i skuteczne, równomierne rozprowadzanie ciepła, jak i zaskakująco dużą moc. Całkowicie elektryczne zasilanie sprawia zaś, że Flow Form Chrom będzie gotowy do pracy przez cały rok, szybko podnosząc temperaturę w pomieszczeniu. Model posiada zintegrowany element grzejny z przewodem 1,2 m i wtyczką.

Zawartość zestawu

W zestawie oprócz elektrycznego grzejnika Flow Form Chrom znajdziesz także dopasowane kolorystycznie nóżki (konsole stojące) do montażu. Całość dostarczana jest w bezpiecznym opakowaniu transportowym.

Moce i dostępne rozmiary:

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Moc (W)
190 1000 400
190 1500 500
190 2000 750

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Wyczyść filtry