Wyślij zapytanie

Folio Belt elektryczny (Zehnder)

Nie rezygnuj z designu na rzecz funkcjonalności i efektywności pracy. Grzejnik łazienkowy Folio Belt elektryczny marki Zehdner świetnie łączy w sobie wszystkie te cechy, znakomicie dopełniając współczesne aranżacje i współgrając z łazienkową armaturą.

Nietypowo płaska konstrukcja

Folio Belt elektryczny to świetne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują praktycznej alternatywy dla popularnej drabinki łazienkowej. Ma idealnie gładką płytę czołową, całkowicie zamkniętą bryłę oraz formę złagodzoną lekko zaokrąglonymi liniami, ale przede wszystkim – został wyposażony w chromowany, poziomy wieszak, który sprawdzi się podczas suszenia ręczników. Największe rozmiary grzejnika (o wysokości 1796 mm) dostarczane są z dwoma uchwytami. Tym, co zaś wyróżnia model na tle innych wariantów płytowych, jest jego niewielka głębokość; dzięki temu nie „wysuwa” się na środek pomieszczenia i nie przytłacza wizualnie przestrzeni. Zawdzięcza to konstrukcji bazującej na wymienniku z miedzianych rur 16 mm zamkniętym w aluminiowym układzie przywodzącym na myśl plaster miodu. Całość otoczona jest zaś naturalnym grafitem ekspandowanym, który dba o świetne przewodnictwo cieplne, jednocześnie charakteryzując się niską gęstością i długą żywotnością. Grzejnik Folio Belt elektryczny może zostać zamówiony w ponadczasowym i neutralnym kolorze białym, który świetnie współgra z każdą łazienką, a także innych odcieniach z palety Zehnder, czy eleganckich wykończeniach, jak powłoka z anodyzowanego aluminium.

Wydajna praca grzejnika

Zasilany elektrycznie Folio Belt umożliwi Ci szybkie wysuszenie prania czy podniesienie temperatury w pomieszczeniu także poza sezonem grzewczym. Szybką reakcję na zmiany ustawień i jednorodne emitowanie ciepła zawdzięcza zintegrowanemu elementowi grzejnemu z przewodem o długości 1,2 m z wtyczką, a także sterowanemu radiowo sterownikowi dostarczanemu z bateriami. W zestawie podstawowym znajdują się także odpowiednie zawiesia do montażu naściennego.

Folio Belt elektryczny – rozmiary:

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Moc (W)
1156 430 350
1476 435 500
1796 441 500
1796 540 750
1796 740 1000

Filtrowanie produktów:

Producent
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Wyczyść filtry