Wyślij zapytanie

Folio elektryczny (Zehnder)

Ogrzewaj pomieszczenie o każdej porze roku, stawiając na rozwiązanie zapewniające dużą wydajność i precyzyjne ustawienia temperatury. Grzejnik dekoracyjny Folio elektryczny stworzony przez markę Zehnder zadba o komfort domowników we wnętrzu, jednocześnie wspaniale je ozdabiając.

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne


Folio elektryczny wyróżnia się na tle innych grzejników dostępnych na rynku swoją zaskakująco płaską konstrukcją i idealnie gładkim frontem. Jego płytowa forma ma niezwykle spójny i harmonijny charakter, który złagodzono poprzez zastosowanie lekkich obłości i zmiękczonych linii. Model jest dzięki temu minimalistyczny, ale i niezwykle designerski; połączenie niewielkiej głębokości i wciąż imponującej mocy nie byłoby możliwe, gdyby nie przemyślane, nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. W Folio elektrycznym miedziane rurki zredukowano do zaledwie 16 mm – stanowią wymiennik zamknięty w aluminiowej konstrukcji o kształcie plastra miodu. Całość otoczona została unikalnym materiałem – naturalnym, ekspandowanym grafitem o niewielkiej gęstości, dużej odporności na starzenie, ale przede wszystkim, świetnych możliwościach przewodnictwa cieplnego.

Uniwersalna biel, industrialne aluminium, dąb


Ogromny wybór dostępnych w palecie Zehnder kolorów pozwala dobrać wykończenie perfekcyjnie dopasowane do Twojego gustu i aranżacji wnętrza. Do dyspozycji masz wszystkie kolory marki, a także powierzchnię z anodyzowanego aluminium czy luksusowe odcienie drewna: dębu bądź hebanu maskar. Jeśli pragniesz maksymalnej uniwersalności – postaw na standardową biel RAL 9016.

Maksymalny komfort cieplny


Folio elektryczny zadba o optymalną temperaturę we wnętrzu przez cały rok. Jest wyposażony w zintegrowany element grzejny z przewodem o długości 1,2 m z wtyczką, oraz sterowany radiowo sterownik z bateriami, pozwalający na dobranie precyzyjnych ustawień. Całość dostarczana jest wraz z dopasowanym kolorystycznie kompletem montażowym (do montażu naściennego).

Folio elektryczny – rozmiary:

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Moc (W)
1796 441 500
1796 540 750
1796 740 1000

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry