Wyślij zapytanie

Folio Glass (Zehnder)

Szkło świetnie odnajdujące się w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach i niezawodne zasilanie elektryczne. Grzejnik dekoracyjny Folio Glass marki Zehnder wspaniale uzupełni współcześnie urządzone wnętrza, zapewniając im ciepło na najwyższym poziomie.

Wizualna lekkość, elegancja szkła

Grzejniki o płytowych konstrukcjach to coraz częściej ze względu na swój design i praktyczność wybierane modele dekoracyjne. Folio Glass jest jednak zupełnie inny, niż wszystkie warianty dostępne na rynku. Zachwyca swoją wizualną lekkością, estetyczną symetrią, a przy tym pozostaje nienachalny i łagodny w odbiorze. Ma zaledwie 10 mm głębokości i zachowuje maksymalną wydajność, co udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii. Jego forma złagodzona została zmiękczonymi liniami i zaokrąglonymi rogami, ale tym, co naprawdę ją wyróżnia, jest materiał: Folio Glass został wykonany z wielowarstwowego, bezpiecznego szkła i może mieć kolor lśniącej bieli, głębokiej czerni lub powierzchnię lustrzaną. Ostatnie rozwiązanie wspaniale sprawdzi się we wnętrzach, które potrzebują wizualnego powiększenia i rozświetlenia. Chcesz cieszyć się jego designem i możliwościami w łazience? Żaden problem; możesz uzupełnić go o jeden lub dwa eleganckie, chromowane uchwyty na ręczniki.

Szybkie nagrzewanie, błyskawiczna reakcja

Zasilany elektrycznie Folio Glass pozwala zapomnieć o sezonie grzewczym. Używaj go o każdej porze roku zgodnie ze swoimi potrzebami, korzystając z trzech poziomów temperatury: 45, 55 i 65 stopni Celsjusza, a także ręcznego lub zdalnego sterowania. Model wyposażony jest we wbudowany w powierzchnię panel sterowania, sterownik na podczerwień, a także zintegrowany element grzejny z przewodem 1,2 m z wtyczką. W standardowym zestawie z grzejnikiem znajdziesz także dopasowane kolorystycznie zawiesia do montażu naściennego.

Folio Glass – rozmiary i moce grzejnika:

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Moc (W)
1796 441 650
1796 441 650
1796 441 650
1796 540 800
1796 540 800
1796 540 800

Filtrowanie produktów:

Producent
Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Wyczyść filtry