Wyślij zapytanie

H30 (Glamox)

Linia grzejników Glamox H30 to grzejniki w 100% elektryczne. Nowatorska, estetyczna konstrukcja sprawia że grzejnik świetnie pasuje do większości pomieszczań.

Grzejniki wyposażone są w nowoczesny system sterowania z termostatem DT pozwalający na kontrolę temperatury w zakresie od 5 do 35°C, sterownik pozwala również na automatyczne obniżenie temperatury w nocy co pozwala na znaczne zaoszczędzenie energii. Cykl pracy grzejnika może zostać zaprogramowany w trybie 5-cio lub 7-mio dniowym. Wyposażony w wyświetlacz sterownik znajduje się po prawej stronie grzejnika w jego górnej części – dzięki czemu dostęp do nich jest wygodny.

Grzejnik dostępny jest w dwóch wysokościach:

  • Glamox H30 H – wysokość 370 mm
  • Glamox H30 L – wysokość 200 mm

Kolorystyka grzejników Glamox H30

Grzejniki z linii H30 dostępne są w 4 kolorach: białym (ral 9016), szarym (ral 9006), czarnym (ral 9005) i czerwonym (ral3020). Niezależnie od wybranego koloru grzejnika jego boki są wykonywane w kolorze czarnym.

Montaż grzejników elektrycznych Glamox H30

Grzejniki mogą zostać zamontowane jako grzejniki naścienne – montaż za pomocą wygodnej listwy montażowej. Po dokupieniu do grzejnika nóżek może on być również wykorzystywany jako grzejnik stojący, i może być przestawiany w zależności od potrzeb.

Grzejnik zasilany jest przez podłączany do gniazdka elektrycznego kabel zasilający. Zasilanie grzejnika: 230 V.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry