Wyślij zapytanie

Heating TLO (Glamox)

Glamox Heating TLO to elektryczny grzejnik listwowy o wysokości tylko 180 mm. Niewielka wysokość grzejnika sprawia że doskonale nadaje się on do nowoczesnych pomieszczeń z nisko osadzonymi oknami. Możliwość montażu grzejnika nisko nad podłogą w połączeniu z jego małą wysokością i wyprofilowanymi wylotami ogrzewanego powietrza sprawia że bardzo skutecznie ogrzewa on niższe warstwy powietrza i zapewnia większy komfort cieplny w pomieszczeniu.

Cechą wyróżniającą ten model grzejnika jest zastosowanie specjalnie wyprofilowanego kształtu przedniej części grzejnika, dzięki czemu zapewniona jest optymalna cyrkulacja powietrza. Zastosowania skierowanych w stronę pomieszczenia wylotów ciepłego powietrza zapobiega powstawaniu smug i śladów sadzy na ścianie powyżej grzejnika.

Wspólną cechą grzejników Glamox Heating 3001 jest zastosowanie nowatorskiego systemu sterowników, które nie są na stałe wbudowane w grzejnik a działają na zasadzie plug-in (wtyczki), co daje możliwość dobrania najbardziej odpowiedniego typu sterownika. Dodatkową zaletą sterowników w grzejnikach Glamox Heating jest możliwość łączenia ich w sterowany centralnie system – w jednym z grzejników montowany jest sterownik typu master pozwalający na kontrolowanie pracy do 10 innych grzejników wyposażonych w tego samego typu sterownik w wersji slave. Więcej informacji o termostatach Glamox.

Grzejniki dostępne są w kolorze białym, jego obudowa wykonana jest ze stali galwanizowanej pokrytej emalią proszkową.

Standardowo grzejniki Glamox Heating produkowane są jako grzejniki naścienne (montowane  w prosty sposób za pomocą listwy montażowej) ale istnieje możliwość wyposażenia go w dodatkowe nóżki dzięki czemu powstanie wygodny, przestawny grzejnik stojący.

857,31 zł
771,58 zł
892,98 zł
803,68 zł
1004,91 zł
904,42 zł
1004,91 zł
904,42 zł
1237,38 zł
1113,64 zł

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry