Heating TPVD (Glamox)

Glamox Heating TPVD te elektryczny grzejnik łazienkowy o wysokości 350 mm – konstrukcja grzejnika oraz specjalny, bryzgoszczelny termostat elektroniczny sprawiają że grzejnik może być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności takich jak łazienka, wc czy szatnie.

Grzejnik Heating 3001 TPVD wyposażony jest w system zabezpieczający przed przegrzaniem. Stopień ochrony IP 24 C, klasa ochronności II.

Cechą wyróżniającą ten model grzejnika jest zastosowanie specjalnie wyprofilowanego kształtu przedniej części grzejnika, dzięki czemu zapewniona jest optymalna cyrkulacja powietrza. Zastosowania skierowanych w stronę pomieszczenia wylotów ciepłego powietrza zapobiega powstawaniu smug i śladów sadzy na ścianie powyżej grzejnika.

Wspólną cechą grzejników Glamox Heating 3001 jest zastosowanie nowatorskiego systemu sterowników, które nie są na stałe wbudowane w grzejnik a działają na zasadzie plug-in (wtyczki), co daje możliwość dobrania najbardziej odpowiedniego typu sterownika. Dodatkową zaletą sterowników w grzejnikach Glamox Heating jest możliwość łączenia ich w sterowany centralnie system – w jednym z grzejników montowany jest sterownik typu master pozwalający na kontrolowanie pracy do 10 innych grzejników wyposażonych w tego samego typu sterownik w wersji slave. Więcej informacji o termostatach Glamox.

Grzejniki dostępne są w kolorze białym, jego obudowa wykonana jest ze stali galwanizowanej pokrytej emalią proszkową.

Standardowo grzejniki Glamox Heating produkowane są jako grzejniki naścienne (montowane  w prosty sposób za pomocą listwy montażowej) ale istnieje możliwość wyposażenia go w dodatkowe nóżki dzięki czemu powstanie wygodny, przestawny grzejnik stojący.

934.80
841.32
965.55
869.00
1057.80
952.02
1115.61
1004.05