Wyślij zapytanie

Splash (Zehnder)

Grzejnik Splash stanowi połączenie wydajności i designu na najwyższym, światowym poziomie. Jego unikalna forma jest jednocześnie źródłem ciepła i wyjątkowym dziełem sztuki, co udało się osiągnąć dzięki współpracy marki Zehnder z projektantem Christianem Ghionem.

Ruch i stałość

Dekoracyjny Zehnder Splash nie przypomina źródła ciepła, ale raczej dzieło sztuki, które fantastycznie odnajduje się w przestronnych, oszczędnych aranżacjach pełnych świateł i cieni. Jego wyjątkowy front wykonany został z materiału Corian®, który pozwolił na precyzyjne uformowanie go zgodnie z wizją projektanta. Materiał ten ma świetne cechy plamoodporne i jest łatwy do czyszczenia. Dzięki jego użyciu frontowa część grzejnika dekoracyjnego ukształtowana została na wzór wprawionej w ruch tafli wody, wyglądając jak poruszona wpadającą w nią kroplą. Całość to jednocześnie doskonałe połączenie eleganckiej geometrii, perfekcyjnych okręgów zamkniętych w prostokątnej kompozycji. Wyjątkowego materiału użyto także do wykonania konstrukcji nośnej: to naturalny grafit ekspandowany, cechujący się świetnym przewodnictwem ciepła i długą żywotnością. Model Splash mierzy 1230 x 750 mm (jest dostępny w jednym rozmiarze).

Elektryczne zasilanie i świetne rozprowadzanie ciepła

Grzejnik dekoracyjny Zehnder Splash zasilany jest całkowicie elektrycznie, dzięki czemu nie podłącza się go do instalacji centralnego ogrzewania. Jednolite, łagodne ciepło zapewnia dzięki zatopionym w warstwie grafitu elementom grzewczym. Używaj go zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba i zapomnij o sezonowej pracy. Splash wyposażony jest w zintegrowany element grzejny z przewodem o długości 1,2 m i wtyczką, znajdujący się po prawej stronie, a także sterownik ze sterowaniem radiowym (dostarczany z bateriami).

Zakres dostawy standardowej

W podstawowej wersji grzejnik Splash dostarczany jest w kolorze białym RAL 9016 oraz dopasowanymi zawiesiami do montażu naściennego. Całość zapakowano tak, by nie uległa uszkodzeniu w transporcie.

21513,93 zł

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry