Wyślij zapytanie

Zenia (Zehnder)

Innowacyjne połączenie funkcji i ultranowoczesna konstrukcja, odpowiadająca potrzebom wysokiej efektywności pracy, funkcjonalności, ale i estetyki urządzenia. Zehnder Zenia to urządzenie grzewcze doskonałe do każdej łazienki.

Minimalistyczna i maksymalnie funkcjonalna

Ma elegancki, czarny lub biały szklany front i estetyczną, zamkniętą formę bryły. Dzięki temu doskonale dopasowuje się do łazienkowej armatury, pozwalając na zaprowadzenie porządku w każdej przestrzeni – otwierana konstrukcja (na lewą lub prawą stronę, w zależności od układu pomieszczenia) skrywa w środku dwa wieszaki, umożliwiające błyskawiczne suszenie ręczników poza zasięgiem wzroku. Urządzenie mierzy 1000 x 450 mm i ma zaledwie 150 mm głębokości; posiada obudowę z ocynkowanej, stalowej blachy, która umożliwia zintegrowanie w ścianie, zabudowę suchą oraz zabudowę masywną – w ścianach nośnych. Do Twojej dyspozycji pozostaje także zabudowa do instalacji naściennej z lakierowanego aluminium.

Innowacyjna konstrukcja

Szklana powierzchnia grzewcza na podczerwień (drzwiczki) i obudowa montażowa uzupełnione są zintegrowanym termowentylatorem, który maksymalnie zwiększa moc urządzenia. Szklana płyta z panelem dotykowym i modułem Bluetooth umożliwia łatwą, intuicyjną obsługę, ręcznie lub za pośrednictwem aplikacji, dostępnej na systemy iOS i Android.

Duża wydajność i maksymalna higiena

Elektrycznie zasilana Zehnder Zenia dopasowuje się do potrzeb użytkowników pod względem sposobu i mocy pracy – dlatego szklana powierzchnia grzewcza i termowentylator urządzenia mogą działać jednocześnie lub osobno. Zamykanie ręczników wewnątrz obudowy to zaś nie tylko sposób na szybkie ich wysuszenie, ale i zniwelowanie problemu rozwoju bakterii w wilgotnym środowisku.

Dane techniczne:

  • podłączenie: trzybiegunowe złącze wtykowe WINSTA MIDI,
  • moc znamionowa urządzenia: 1225 W (225 W powierzchni szklanej + 1000 W termowentylatora),
  • napięcie zasilania: 230 V,
  • ochrona IP 44, certyfikacja CE,
  • podwójnie szkło hartowane (klasa B1 wg EN 12600),
  • niskie zużycie energii poniżej 0,5 W w trybie czuwania,
  • aplikacja dostępna dla systemów operacyjnych iOS i Android,
  • zestaw montażowy w dostawie standardowej.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Kategorie
Wyczyść filtry