Wyślij zapytanie

Alban (Zehnder)

Zehnder Alban to grzejnik łazienkowy dla tych, którzy wymagają czegoś więcej, niż tylko funkcjonalności. Jego nietuzinkowy, ultranowoczesny design zapewni wnętrzu ogromną dozę praktyczności, ale i zupełnie odmieni jego wystrój.

Asymetryczna geometria

Zdecydowane, designerskie, geometryczne linie i funkcjonalność jednocześnie? Grzejnik łazienkowy marki Zehnder to dowód na to, że estetyczne wzornictwo nie ogranicza właściwości użytkowych; Alban to model inspirowany standardową drabinką łazienkową – nadano mu jednak asymetryczną formę i wykonano z geometrycznych elementów, dzięki czemu stanowi świetne rozwiązanie do nowoczesnych aranżacji, a nawet przestrzeni o loftowym charakterze. Posiada ułożone blisko siebie, pionowe kolektory oraz poziome profile grzewcze. Te drugie umieszczone są od frontu, pojedynczo, w regularnych i dużych odstępach od siebie. Dzięki temu całość zyskuje przejrzysty, nieprzytłaczający charakter, pozwalając jednocześnie na jeszcze wygodniejsze suszenie ręczników wszystkich członków rodziny. Co ważne, grzejnik Alban pokryty jest stalą szlachetną polerowaną ręcznie, która dba o elegancję i wyrafinowanie całej konstrukcji. Model przeznaczony jest do montażu naściennego i może zostać zamówiony w dwóch wariantach: lewo lub prawostronnym, dzięki czemu dopasowanie go do możliwości łazienkowej przestrzeni będzie łatwiejsze, niż myślisz.

Parametry techniczne grzejnika

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Alban jest zasilany wodnie – podłączany do instalacji centralnego ogrzewania za pomocą popularnego przyłącza 50 mm. Wyposażono go w złącza 4 x ½” dla zasilania i powrotu oraz odpowietrznik ½” z korkiem ½. Maksymalna temperatura pracy modelu sięga 90 stopni Celsjusza, dopuszczalne ciśnienie robocze – 4 barów.

Zawartość zestawu

W zestawie podstawowym znajdziesz nie tylko grzejnik, ale i pełny komplet montażowy, zapewniający łatwą instalację; ma chromowaną powłokę, która świetnie harmonizuje z kolorystyką modelu. Całość zapakowana jest bezpiecznie, by nie została uszkodzona w transporcie.

Alban – rozmiary:

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Moc 75/65/20 (W)
1000 500 256
1380 500 332
1760 500 417

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry