Wyślij zapytanie

Archibald (Zehnder)

Niezwykła konstrukcja i ogromne możliwości personalizacji kolorem. Przedstawiamy wyjątkowy grzejnik łazienkowy Zehnder Archibald z luksusowej linii Studio Collection.

​Unikalna forma, ogromna funkcjonalność

Model Archibald z powodzeniem może zostać nazwany grzejnikiem dekoracyjnym. Ma niezwykłą, przyciągającą wzrok konstrukcję, która jednocześnie idealnie komponuje się z łazienkową armaturą, a co najważniejsze – jest równie praktyczny, co tradycyjne drabinki. Do jego wykonania wykorzystano wysokiej jakości stal; to formowana, pozbawiona spoin rura o okrągłym przekroju, ułożona na kształt połączonych w ścisły rząd wieszaków. Dzięki temu całość świetnie sprawdza się w roli suszarki na ręczniki całej rodziny, umożliwiając również szybkie dosuszanie prania. Grzejnik jest dostępny w jednym rozmiarze i ma 1230 mm wysokości oraz 525 mm szerokości.

​Wybierz kolor idealny dla siebie

Choć forma grzejnika Archibald zdecydowanie nie pozwala przejść obok siebie obojętnie, to właśnie szeroki wybór kolorów umożliwia perfekcyjne dopasowanie go do aranżacji pomieszczenia. Możesz zdecydować się na klasyczny i uniwersalny kolor biały RAL 9016, ale również jeden z bardziej nietypowych odcieni marki Zehnder. Model lakierowany jest proszkowo, dzięki czemu pozostaje odporny na zarysowania i odpryski, mogące powstawać podczas codziennego użytkowania.

​Specyfikacja techniczna – Archibald

Grzejnik łazienkowy Archibald przystosowany jest do podłączania do instalacji centralnego ogrzewania za pomocą popularnego przyłącza 50 mm. Może zapewnić moc (75/65/20) na poziomie 336 W. Pracuje z maksymalną temperaturą na poziomie 95 stopni Celsjusza i z dopuszczalnym ciśnieniem roboczym, wynoszącym 12 barów. Wyposażono go w złącza 2 x ½” dla zasilania i powrotu i odpowietrznik 1/4”.

​Co znajduje się w komplecie z grzejnikiem?

Każdy model Archibald dostarczany jest w bezpiecznym opakowaniu transportowym, minimalizującym ryzyko uszkodzenia, wraz z potrzebnym kompletem montażowym, dopasowanym do wybranego koloru grzejnika.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry