Wyślij zapytanie

Arteplano Satin (Zehnder)

Minimalizm i funkcjonalność. To doskonałe połączenie proponowane przez projektantów marki Zehnder odnajdziesz w grzejniku łazienkowym Arteplano Satin. Ciesz się designem na najwyższym poziomie, możliwością praktycznego wykorzystania i przyjemnym ciepłem w sezonie grzewczym.

Alternatywa dla grzejnika drabinkowego

Urządzając kuchnię lub łazienkę nie musisz decydować się na popularną, tradycyjną drabinkę. Taką samą funkcjonalność i znacznie lepsze wrażenia estetyczne zapewni Ci grzejnik Arteplano Satin, stanowiący elegancką, płytową alternatywę dla konstrukcji z rurek. Przypadnie do gustu wszystkim fanom minimalizmu, oszczędnych, eleganckich rozwiązań i modernistycznego designu. Posiada gładką płytę czołową, która swoją geometrią doskonale wpisze się w nowocześnie zaaranżowane przestrzenie; jego powierzchnia wyposażona jest w dwa lub trzy, zależnie od rozmiaru, poziome wycięcia, które posłużą wszystkim domownikom za praktyczne wieszaki na ręczniki i kuchenne ściereczki. Grzejnik łazienkowy produkowany jest w aż pięciu rozmiarach, które ułatwią dostosowanie odpowiedniego wariantu do przestrzeni oraz zapotrzebowania na ciepło.

Lakierowanie proszkowe i metalowe powierzchnie

Arteplano Satin pozwala na perfekcyjne dopasowanie do kolorystyki i stylu wnętrza, dzięki możliwości zamówienia go w każdym kolorze z palety oferowanej przez Zehnder; jeśli zależy Ci zaś na maksymalnie nowoczesnym efekcie, zdecyduj się na wyrafinowaną powłokę z anodyzowanego aluminium lub szlifowanej stali nierdzewnej. Dostawa standardowa obejmuje lakierowanie proszkowe na kolor biały RAL 9016 lub powłokę metaliczną.

Specyfikacja techniczna:

  • zasilanie wodne,
  • maksymalna temperatura pracy: 80 stopni Celsjusza,
  • ciśnienie robocze: 4,6 bara,
  • cztery złącza ½” dla zasilania/powrotu,
  • rozstaw 50 mm lub zewnętrzne lewe/prawe,
  • odpowietrznik ½”,
  • komplet do montażu naściennego.

Rozmiary i moce grzejnika Arteplano Satin:

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Moc 75/65/20 (W)
1193 513 533
1489 513 661
1489 613 764
1859 513 798
1859 613 941

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry