Wyślij zapytanie

Chime (Zehnder)

Wyrafinowanie i elegancja – masywny, designerski grzejnik łazienkowy Chime stworzony przez projektantów marki Zehnder pozwoli Ci perfekcyjnie dopełnić wnętrze o nowoczesnej aranżacji. Zastosowane w nim unikalne rozwiązania dbają o wysoką funkcjonalność i wieloletnią trwałość.

Asymetryczna, zdecydowana forma

Chime to propozycja dla tych, którzy nie boją się odważnych rozwiązań i przykuwającego wzrok wzornictwa, oczekując jednocześnie maksymalnej funkcjonalności. Grzejnik stanowi świetne rozwiązanie dla wszystkich osób zmęczonych popularnością tradycyjnych drabinek łazienkowych; zbudowano go z masywnych rur o okrągłym przekroju i nadano mu asymetryczną formę, urozmaicającą łazienkowy wystrój. Co ważne, Chime umożliwia montaż lewo i prawostronny, świetnie dostosowując się do potrzeb niemal każdego pomieszczenia. Posiada pionowe kolektory ułożone blisko siebie i poziome profile grzewcze zwrócone do boku – zachowano pomiędzy nimi znaczne odstępy, by wzmocnić surowy charakter kompozycji i umożliwić wygodne wieszanie ręczników.

Trwałe wykończenie powierzchni

Do wykończenia powierzchni grzejnika Chime wykorzystano luksusową, ręcznie polerowaną stal szlachetną. Dzięki temu model zyskał na elegancji i stylu, ale i uniwersalności, pozwalając na swobodne dopasowanie go do niemal każdej kompozycji kolorystycznej. Szlachetna stal wyróżnia się także zwiększoną trwałością na uszkodzenia, mogące powstawać podczas codziennego użytkowania.

Ciesz się łagodnym ciepłem przez cały sezon grzewczy

Chime zasilany wodnie wymaga podłączenia do instalacji centralnego ogrzewania, ale pozostaje w tej kwestii niezwykle elastyczny: posiada cztery identyczne złącza ½” dla zasilania i powrotu, wyposażono go także odpowietrznik ½” i korek ½”. Dopuszczalne ciśnienie robocze grzejnika wynosi 6 barów, zaś maksymalna temperatura jego pracy sięga 90 stopni Celsjusza. Wraz z modelem w opakowaniu znajdziesz również odpowiedni zestaw montażowy ze stylowym, chromowanym wykończeniem.

Grzejnik łazienkowy Chime – dostępne rozmiary:

Wysokość (mm) Szerokość (mm) Moc 75/65/20 (W)
1000 500 140
1380 500 203
1760 500 232

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry