Wyślij zapytanie

Code (Instal Projekt)

„Dynamiczne i odważne rozwiązanie. Szyfrant, który zakoduje ciepło w Twoim wnętrzu.”

Model Code to kolejna, nowoczesna i nietypowa propozycja marki Instal Projekt; pod pozornie prostą formą kryją się zaskakujące detale, ponadczasowy design i najwyższa jakość. Grzejnik to drabinka łazienkowa z kolekcji Trendy, cechująca się oryginalnym kształtem i układem rur. Jego podstawę stanowią pionowe kolektory o kwadratowym przekroju, mierzącym 35 mm x 35 mm, na nich zaś znajdują się profile grzewcze o przekroju prostokątnym (30 mm x 10 mm) - te jednak zamontowane są na nich na różne sposoby, raz szerszym, raz węższym bokiem do przodu. To rozwiązanie kreuje przestrzenny i bardzo niecodzienny efekt. By Code wciąż pozostawał praktyczny i wygodny w użytkowaniu, pomiędzy poszczególnymi rurami pozostawiono znaczne odstępy, które pozwalają na swobodne wysuszenie nań ręcznika; dodatkowe, opcjonalne wieszaki jeszcze bardziej zwiększą jego funkcjonalność.

Maksymalne ciśnienie robocze grzejnika Code wynosi 0,7 MPa, temperatura jego pracy może zaś sięgnąć 95 stopni Celsjusza; model, przy parametrach pracy 75/65/20, osiąga moc równą od 283 W – 949 W. Podłącza się go przyłączem dolnym standardowym, dolnym typu „D50”, opcjonalnie także przyłączem bocznym.

Model wykonany został przy użyciu technologii Lasercut z wyselekcjonowanej stali precyzyjnej, którą pokryto powłoką lakierniczą. Wraz z nim znajdą Państwo w komplecie zestaw montażowy oraz odpowietrznik.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry