Wyślij zapytanie

Forma Asym (Zehnder)

Asymetryczna drabinka łazienkowa Form Asym to nowoczesny grzejnik, który świetnie sprawdzi się zarówno jako suszarka do mokrych tkanin jak i po prostu źródło ciepła. Model został zaprojektowany przez szwajcarską firmę Zehnder, która od lat znajduje się wśród liderów branży grzewczej.

 

Kaloryfer składa się z dwóch rodzajów okrągłych rurek. Profile grzewcze mają średnicę 25 mm, natomiast kolektory to rurki o przekroju 38 mm. Jedną z zalet grzejnika Forma Asym jest możliwość obrócenia o 180°. Z tytułu budowy modelu, naturalnymi podłączeniami do instalacji hydraulicznej są wejścia dolne lewe lub prawe, każde o rozstawie osi 50 mm. Firma Zehnder oferuje dodatkową możliwość zastosowania takiego wejścia na środku.

 

Drabinka Forma Asym dostępna jest we wszystkich kolorach, które znajdują się w palecie szwajcarskiego przedsiębiorstwa. Temperatura wody, która będzie zasilać grzejnik nie może być wyższa niż 120°C, natomiast dopuszczalne ciśnienie robocze sięga 12 barów. Gwarancja na grzejnik łazienkowy udzielana jest na pięć lat.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry