Wyślij zapytanie

Mike (Terma)

Grzejnik Mike firmy Terma do rozwiązanie dopasowane do bardzo szerokiego zakresu zastosowań – styl grzejnika pasuje do łazienek wykończonych zarówno w stylu klasycznym, nowoczesnym jak i industrialnym. Chromowana powłoka dodaje elegancji oraz dodaje nutkę nowoczesności.

Grzejnik Mike wykonany jest z kwadratowych, pionowych kolektorów o przekroju poniżej 30 x 30 mm i łączących je poziomych, okrągłych profili o przekroju 14 mm. Układ poziomych profili grzewczych został przemyślany w taki sposób aby z jednej strony było możliwe wygodne suszenie ręczników na grzejniku a z drugiej aby grzejnik osiągał odpowiednią moc grzewczą, pozwalającą na skuteczne ogrzanie pomieszczenia. Maksymalne ciśnienie robocze wynosi 1 MPa a maksymalna temperatura pracy to 95°C.

Grzejnik w standardzie wykonywany jest z podłączeniem dolnym standardowym (SX) – rozstaw przyłączy zależny jest od szerokości grzejnika. Grzejnik Mike może zostać wyposażony w grzałkę elektryczną która może zostać podłączone z lewej lub z prawej strony grzejnika.

Filtrowanie produktów:

Wysokość grzejnika [mm]
Szerokość grzejnika [mm]
Moc [W]
Rozstaw podłączeń dolnych [mm]
Rozstaw podłączeń bocznych [mm]
Producent
Kategorie
Wyczyść filtry