Purmo Plan Compact (Purmo)

Szukasz mocnego grzejnika pokojowego, który jednocześnie będzie ozdobą, przyciągającą wzrok Twoich gości? Plan Compact od firmy Purmo z pewnością spełni te oczekiwania, będąc dekoracją i praktycznym urządzeniem w jednym. Kaloryfer charakteryzuje się idealnie płaskim frontem, który doskonale się prezentuje, a do tego jest łatwy w czyszczeniu. Płyta przednia jest przyklejona w taki sposób, że nie widać wystających krawędzi.

 

Dane techniczne

  • Materiał: stal;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 110°C;
  • Malowanie: kataforeza drugiej generacji (podkładowe), napylanie elektrostatyczne (końcowe);
  • Komplet: korek, odpowietrznik, komplet mocowań ściennych;
  • Gwarancja: 10 lat.

Kolorystyka i podłączenia hydrauliczne

 

Grzejnik Plan Compact może zostać pomalowany na jeden ze specjalnych kolorów Purmo lub z palety RAL. Pozwala to na idealne dopasowanie modelu do aranżacji – czarny matowy, krwisty czerwony czy uspokajająca zieleń to żaden problem, jedynie kwestia wyboru użytkownika. Standardowo kaloryfer malowany jest na kolor biały RAL 9016. Podłączenie grzejnika można przeprowadzić na kilka sposobów – za pomocą przyłącza bocznego lewego lub prawego, dolnego bocznego (siodłowego) lub krzyżowego, również z lewej lub prawej strony. Do dyspozycji użytkownika są cztery otwory z gwintem wewnętrznym 1/2”.

 

Plan Compact – idealny dla każdego

 

Płaski front grzejnika pozwala na umieszczenie go z powodzeniem w różnych pomieszczeniach w tym oczywiście w salonie, kuchni czy sypialni. Długa gwarancja, bardzo dobra jakość wykonania i ponadczasowy wygląd to podstawowe zalety kaloryfera od marki Purmo.

Strona 1 z 8