Purmo Ramo Compact (Purmo)

Grzejnik płytowy Purmo Ramo Compact to ciekawa wariancja kaloryfera, wyróżniająca się płaskim frontem i poziomymi żłobieniami, znajdującymi się na przedniej płycie. Uniwersalna stylistyka modelu pozwala na montowanie go zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych pomieszczeniach, gdzie będzie jednocześnie ozdobą. Przetłoczenia dodają charakteru i pewnej wyjątkowości, która wyróżnia model na tle innych.

 

Dane techniczne:

  • Materiał: stal;
  • Dopuszczalne ciśnienie robocze: 10 bar;
  • Maksymalna temperatura pracy: 110°C;
  • Malowanie: KTL II – kataforeza drugiej generacji, napylanie elektrostatyczne;
  • Gwarancja: 10 lat.

Pomaluj swój grzejnik i podłącz go do instalacji wodnej

 

Purmo Ramo Compact w standardowym wariancie malowany jest na kolor biały RAL 9016. Inne barwy są możliwe na zamówienie, za delikatną opłatą. Mnogość wykończeń do wyboru pozwala użytkownikowi precyzyjnie dopasować grzejnik do wybranej aranżacji, a do tego nie trzeba iść na żadne kompromisy. Model wyposażony jest w cztery otwory 1/2”, po dwa z lewej i prawej strony. Dzięki temu, Ramo Compact może zostać podłączony przez przyłącza boczne, dolne boczne lub krzyżowe.

 

Zaprojektuj swoją przestrzeń

 

Purmo Ramo Compact dostępny jest w kilku typach – im wyższy, tym większa głębokość grzejnika, ale również i jego moc. Dodatkowo, istnieje możliwość wyboru kilku wysokości oraz wielu szerokości, co pozwala na precyzyjny dobór wybranego modelu. Jeżeli szukasz grzejnika dekoracyjnego do pokoju, powinieneś postawić na sprawdzony produkt od zaufanego producenta.

Strona 1 z 6