Wiosna to dobry czas, aby zaprezentować stworzone w pocie czoła nowe modele grzejników. Firma Vasco prezentuje nowy kaloryfer ze swojej sztandarowej serii Niva, który zainteresuje wszystkich, szukających ozdobnego modelu do swojej łazienki.

 

Niva Bath to grzejnik dekoracyjny z płaskim frontem, który charakteryzuje się specjalnymi półkami, znajdującymi się z tyłu modelu. Dodatkowo, od góry zamontowana jest dodatkowa rurka, na której można odwiesić mokrą koszulę, którą szybko musimy wysuszyć na zbliżające się spotkanie. W wypadku tego grzejnika, najważniejsza jest jego funkcjonalność, przyprawiona charakterystycznym dla Vasco, minimalistycznym designem.

Półki w grzejniku Niva Bath
Półki w grzejniku Niva Bath

 

Dane techniczne

 

Grzejnik ma być dostępny w dwóch wysokościach (1820 mm, 2020 mm) oraz w takiej samej ilości szerokości (420 mm, 440 mm). Za każdym razem będzie to wariacja modelu klasycznego Niva lub Niva Soft. Podłączenie do instalacji wodnej odbywa się przez wejście dolne środkowe 50 mm albo standardowe, po szerokości. Kaloryfer ozdobny Niva Bath jest dostępny standardowo w kolorze białym S600 (RAL 9016 z drobną strukturą) lub w jednej z barw specjalnych.

Detale grzejnika dekoracyjnego Niva Bath
Detale grzejnika dekoracyjnego Niva Bath
Niva Bath - grzejnik ozdobny w Twojej łazience
Niva Bath - grzejnik ozdobny w Twojej łazience